Kontakt

Dane kontaktowe

 

BIURO ZARZĄDU

BTS Sp. z o.o.

ul. Koksownicza 1,  42-523 Dąbrowa Górnicza                                                                                    

NIP: 629-21-36-949

tel./fax: +48 (032)  757-50-38
                               757-50-46
                               757-54-55

 

Dyrektor ds. Rozwoju i Organizacji Zarządzania - Prokurent


Anna Siudyła 
tel. 723 333 399
email: asiudyla@btsdg.pl

 

DZIAŁ DS. PROMOCJI I ROZWOJU USŁUG                                                                                                              

 

tel.: +48 (032) 757-58-47

Szef Działu ds. Promocji i Rozwoju Usług: 
Jolanta Majewska 
tel. 603 761 412
email: jmajewska@btsdg.pl

Specjalista ds. Promocji i Rozwoju Usług: 
Artur Zygulski 
tel. 603 761 404 
email: arturzygulski@btsdg.pl

Specjalista ds. Promocji i Rozwoju Usług: 
Mateusz Wardenga 
tel. 667 440 288
email: mwardenga@btsdg.pl

Specjalista ds. Promocji i Rozwoju Usług: 
Mateusz Jakubowski
tel. 603 761 410
email: mjakubowski@btsdg.pl

 

DZIAŁ GASTRONOMII

 

Szef Działu Gastronomii i Magazynów : 
Beata Cieślik 
tel. 693 900 092
email: bcieslik@btsdg.pl

 

DZIAŁ ZAOPATRZENIA, MAGAZYNÓW I STACJI PALIW

 

tel.: +48 (032) 757 57 23

Szef Działu Zaopatrzenia, Magazynów i Stacji Paliw: 
Piotr Krawczyk 
tel. 603 761 408 
email: pkrawczyk@btsdg.pl

Specjalista ds. Zaopatrzenia: 
Sławomir Rarata
tel. 609 420 027
email: srarata@btsdg.pl

Specjalista ds. Zaopatrzenia: 
Paweł Ociepka
tel. 693 900 078
email: pociepka@btsdg.pl

Specjalista ds. Zaopatrzenia: 
Magdalena Zieleniec
tel. 603 761 415
email: mzieleniec@btsdg.pl

Szef Obiektu - Stacja Paliw: 
Bogusław Konieczny 
tel. 603 761 406
email: bkonieczny@btsdg.pl

 

DZIAŁ REMONTÓW

 

tel.: +48 (032) 757-58-13

Szef Działu Remontów: 
Marek Nowak 
tel. 603-761-413 
email: mareknowak@btsdg.pl

Specjalista ds. technicznych: 
Piotr Pytlak
tel. 695-680-093
email: ppytlak@btsdg.pl

 

DZIAŁ EKSPLOATACJI

 

tel.: +48 (032) 757 57 92

Szef Działu Eksploatacji: 
Artur Jurczyk 
tel. 603 761 416 
email: arturjurczyk@btsdg.pl

Specjalista ds. Eksploatacji: 
Joanna Pruś
tel. 691 810 035
email: aprus@btsdg.pl

 

DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU DRÓG I ZIELENI

 

tel.: +48 (032) 757 57 30

Szef Działu Utrzymania Ruchu Dróg i Zieleni: 
Andrzej Rachwał
tel. 663 770 120
email: arachwal@btsdg.pl

 

DYSPOZYTOR

 

tel.: +48 (032) 757 57 77

Główny Dyspozytor: 
Albert Pudło
tel. 603 761 417
email: apudlo@btsdg.pl


 

 
Strona internetowa może używać plików cookies (ciasteczka). Pliki cookies są to informacje zapisywane przez serwer na komputerze użytkownika, które mogą być odczytane przy każdorazowym połączeniu się z komputera użytkownika. Pliki cookies są nieszkodliwie dla użytkownika i jego komputera. Odwiedzający ma możliwość wyłączenia ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki.